-10%










Інверторний газобензиновий генератор KS 6500iEG 6 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний двохпаливний генератор Könner & Söhnen 6500iEG — сучасне резервне джерело живлення (6,5 кВт максимальна/ 6,0 кВт номінальна потужність при роботі на бензині, при роботі на газу потужність зменшується на 10%) з правильною синусоїдою, безпечною для чутливої техніки. Підходить для сонячних електростанцій, медичного, телекомунікаційного та охоронного обладнання. Оснащений ручним та електростартером, потужним двигуном EURO 5, режимом ECONOMY MODE. LED-дисплей, що показує вольтаж, частоту струму, кількість відпрацьованих мотогодин, зручна панель керування. Є розетки змінного струму 1×16А, 1×32А, розетка постійного струму 12B/8.3А, USB QC 3.0 + Type C.
Ключові переваги
- Можливість роботи на бензині та на газу забезпечує максимальну гнучкість у використанні генератора, ви можете обирати доступне або вигідніше паливо, зменшувати витрати на експлуатацію та залишатися з електропостачанням навіть за обмеженої наявності одного з видів пального.
- Комфорт і контроль — ергономічна панель керування з багатофункційним LED-дисплеєм дозволяє контролювати всі параметри роботи генератора. На панелі є індикатор низького рівня оливи, перевантаження, напруги та типу пального, два USB-виходи, розетки 16А та 32А, а також електрозапуск для швидкого та зручного запуску генератора, що додає максимальний комфорт при використанні.
- Висока потужність 6,5 кВт (максимальна) та 6,0 кВт (номінальна) при роботі на бензині дозволяє впевнено живити енергоємне обладнання та забезпечувати стабільне електропостачання, при роботі на газу потужність зменшується лише на 10%, що гарантує ефективну роботу генератора з мінімальною втратою продуктивності.
- Економічність - завдяки економічному режиму, генератор зменшує витрати палива при невеликих навантаженнях, що допомагає заощаджувати на витратах у довгостроковій перспективі.
- Мобільність і зручність транспортування — колеса та ручки дозволяють легко переміщувати генератор без фізичного навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 310i |
| Об'єм двигуна | 306 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Потужність двигуна | 10.4 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Вага | 46 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 48 240 ₴





