




Газонокосарка акумуляторна GTM LM56/480SP-V самохідна 56В без АКБ і ЗП
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна газонокосарка GTM LM56/480SP-V - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має задній чи боковий викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привід на задні колеса з регулюванням швидкістю руху.
Переваги газонокосарки GTM LM56/480SP-V:
- Ширина захвату 48 см - ідеально для обробки малих і середніх ділянок.
- Підтримка акумуляторної платформи GTM 56V, що дає змогу використовувати одні й ті самі акумулятори з іншими інструментами цієї серії.
- Живлення від Li-Ion акумуляторів GTM 56 В забезпечує стабільну та ефективну роботу.
- 16/26 хвилин - час роботи від акумулятора 4 А*год у самохідному/ручному режимі
- 32/52 хвилини - час роботи від акумулятора 8 А*год у самохідному/ручному режимі
- Функція Smart Cut - автоматичне збільшення потужності двигуна при збільшенні навантаження
- Безщітковий двигун - вирізняється високою потужністю, довговічністю та низьким рівнем шуму.
- Надійний і міцний корпус деки зі сталі, стійкий до механічних пошкоджень.
- Регульована рукоятка для налаштування під зріст користувача
- Великі прогумовані колеса на кулькових підшипниках для кращої маневреності, плавного руху і довговічності.
- Об'єм травозбірника 55 л - достатньо місця для збору зрізаної трави, що зменшує частоту його спорожнення.
- Функція мульчування - подрібнює траву, яка повертається на газон у вигляді природного добрива.
- Привід на задні колеса дає змогу газонокосарці рухатися зі швидкістю до 3.6 км/год.
Комплектація:
- Газонокосарка акумуляторна GTM LM56/480SP-V
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Дефлектор для бокового викиду
- Набір інструментів
- Комплект кріплень
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Висота скошування | 800 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник, Задній викид, Мульчування |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип пересування | Самохідна |
| Особливості | Електростартер, Регулювання висоти зрізу, Регулювання швидкості руху, Індикатор наповнення травозбірника |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | AA |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 26 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 23.5 кг |
- Ціна: 19 500 ₴





