




Електрична газонокосарка KS 32LM12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична газонокосарка KS 32LM12 від німецького бренду Könner & Söhnen з шириною косіння 32 см ідеальна для малих та середніх газонів. Надійний мотор 1200 Вт забезпечує ефективне скошування та відсутність викидів, що робить роботу безпечною для довкілля. Сталевий ніж та три позиції висоти (25, 45, 65 мм) забезпечують рівний зріз і доглянутий газон. Травозбірник 30 л з індикатором заповнення дозволяє працювати довше без частого очищення. Легка вага 6,5 кг і компактний розмір забезпечують просте керування газонокосаркою. Ручка, яка складається для компактного зберігання, фіксатор кабелю та кнопка Start/Stop роблять роботу зручною і безпечною.
Ключові переваги
- Ширина скошування 32 см забезпечує рівномірне та ефективне косіння, дозволяючи швидко обробляти газон і зручно працювати на невеликих та середніх ділянках.
- Три позиції висоти скошування 25, 45 та 65 мм дозволяють легко налаштувати оптимальну висоту трави залежно від типу газону та сезону.
- Потужний двигун 1200 Вт із високою швидкістю косіння забезпечує ефективне скошування навіть густої трави та стабільну продуктивність без перевантажень.
- Вага 6,5 кг у поєднанні з компактним корпусом забезпечує просте керування газонокосаркою, дозволяє легко обходити перешкоди та комфортно працювати на невеликих і вузьких ділянках.
- Менше перерв під час косіння завдяки травозбірнику об’ємом 30 л з індикатором заповнення який дозволяє працювати довше без зупинок і не відволікатися на постійний контроль наповнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 899 ₴





