




Електрична газонокосарка KS 43LM20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична газонокосарка KS 43LM20 від німецького бренду Könner & Söhnen з шириною косіння 43 см та функцією мульчування. Надійний мотор 2000 Вт забезпечує ефективне скошування та відсутність викидів, що робить роботу безпечною для довкілля. Сталевий ніж та пʼять позицій висоти (25-80 мм) забезпечують рівний зріз і доглянутий газон. Травозбірник 50 л з індикатором заповнення дозволяє працювати довше без частого очищення. Ручка, яка складається для компактного зберігання, має мʼяке покриття та регулювання кута нахилу під зріст користувача, фіксатор кабелю та кнопка Start/Stop, що робить роботу комфортною, зручною і безпечною.
Ключові переваги
- Ширина скошування 43 см забезпечує рівномірне та ефективне косіння, дозволяючи швидко обробляти газон і зручно працювати на середніх ділянках.
- Пʼять позицій висоти скошування 25-80 мм дозволяють налаштувати оптимальну висоту трави залежно від типу газону та сезону.
- Функція мульчування подрібнює скошену траву та рівномірно розподіляє її по газону як природне добриво, зберігаючи вологу в ґрунті та сприяючи здоровому росту трави.
- Потужний двигун 2000 Вт із високою швидкістю косіння забезпечує ефективне скошування навіть густої трави та стабільну продуктивність без перевантажень.
- Менше перерв під час косіння завдяки травозбірнику об’ємом 50 л з індикатором заповнення який дозволяє працювати довше без зупинок і не відволікатися на постійний контроль наповнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Особливості | Електростартер, Регулювання висоти зрізу, Індикатор наповнення травозбірника |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 8 000 ₴





