
Дизельний генератор EnerSol STBS-25IB 18 кВт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизельний генератор EnerSol STBS-25IB
- Максимальна потужність (3~) = 25кВА/20кВт
- Номінальна потужність (3~) = 22,5кВА/18кВт
- cos φ = 0,8
- Напруга (3~) = 400 В
- Напруга (1~) = 230 В
- Струм (3~) = 36 А
- Частота = 50 Гц
- Тип двигуна BAUDOUIN*
- Потужність двигуна = 25 кВт
- Кількість циліндрів = 4
- Місткість масляної системи = 9,5л
- Швидкість обертання = 1500 об/хв
- Тип палива = дизельне
- Тип охолодження = рідинне
- Місткість паливного бака = 60л
- Автономна робота = понад 8 годин*
- Габаритні розміри ДхШхВ = 2100х900х1185
- Вага = 770
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна сила струму | 36 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Максимальна потужність | 20 кВт |
| Повна потужність | 25 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | BAUDOUIN |
| Об'єм масляної системи двигуна | 9.5 л |
| Об'єм паливного бака | 60 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2100 мм |
| Висота | 1185 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Вага | 770 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електричний |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 514 000 ₴
