

Дизельний генератор WattStream WS22-MS 18 кВт
Електростанції WattStream розроблені англійською компанією WattStream Engineering Ltd (м. Ліверпуль, Великобританія) спеціально для ринку Європи і СНД. Це продумані сучасні рішення, які відрізняються високою якістю збірки і використанням кращих компонентів провідних європейських виробників.
Електростанції WattStream використовуються в будівництві, промисловості, телекомунікаціях, фінансовому секторі, медичних установах, офісних і бізнес-центрах, сільському господарстві, котеджахі заміських будинках.
Пропонуємо Вам купити дизельний генератор WattStream у всепогодному шумозахисному кожусі.
Гарантія на електрогенератор – 36 місяців.
Доставку та монтаж здійснюємо по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Львів, Хмельницький та інші регіони.
Переваги дизельного генератора WattStream:
- Висока продуктивність завдяки запасу потужності
- Пристосованість до українських ПММ
- Швидка реакція на зміну навантаження
- Низький рівень шуму
- Економічність і простота в експлуатації
- Сервісні центри по всій Україні
Стандартна комплектація:
- Сучасний дизельний двигун
- Синхронний генератор
- Шумопоглинаючий кожух всепогодний
- Паливний бак в рамі з датчиком рівня палива
- Віброізолятори між двигуном/генератором і рамою
- Радіатор для охолодження двигуна (до +50 С)
- Промисловий глушник
- Автоматичний вимикач трьохполюсний
- Панель керування російською мовою з автозапуском двигуна
- Зимовий комплект (підігрівач охолоджуючої рідини)
- Зарядний пристрій для АКБ
- Повний комплект фільтрів
- Інструкції по експлуатації українською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WattStream |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Максимальна потужність | 18 кВт |
| Повна потужність | 22 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | MITSUBISHI S4Q2-61SDB |
| Об'єм двигуна | 2505 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 5.5 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 4.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Висота | 1337 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Вага | 588 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електричний |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 485 000 ₴
