
Міні-пила акумуляторна STARK BCS-2116
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-пила акумуляторна STARK BCS-2116 – компактний, легкий, простий в управлінні інструмент для спилювання невеликих гілок дерев.
Особливості акумуляторної міні-пили Штарк BCS-2116:
- Побудована на базі потужного безщіткового двигуна, який відрізняється надійністю, високою продуктивністю та низьким енергоспоживанням.
- Комплектується пиляльною шиною довжиною 6” або 150 мм та ланцюгом з кроком 1/4”. Ширина паза у шині – 1,1 мм /.043.
- Наявність праймера – для простого та зручного змащування ланцюга ланцюговою оливою.
- Зручний безінструментальний натяг пиляльного ланцюга.
- Висока продуктивність: швидкість обертів на холостому ходу – 5100 об/хв.
- Працює від літій-іонного акумулятора M-Type з напругою 21 В.
- Наявність додаткового захисту для руки користувача (знаходиться під ручкою).
- Країна бренду: Німеччина.
- Країна-виробник: Китай.
- Гарантія від виробника: 12 місяців.
Комплектація:
- Міні-пила;
- Акумулятор 21 В 2 А/год – 1 шт.;
- Швидкозарядний пристрій Fast Charge;
- Кейс пластиковий.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 5100 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 190 ₴
