
Кущоріз акумуляторний із насадкою для трави STARK CHT-2105
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз акумуляторний із насадкою для трави STARK CHT-2105 - інструмент із вбудованим акумулятором та 2 змінними насадками для підстригання країв газону та обрізання кущів.
Особливості акумуляторних ножиць для газонів та кущів Штарк CHT-2105:
- Інструмент побудований на базі надійного щіткового двигуна, розрахованого на тривалий термін експлуатації.
- Модель працює від літій-іонного акумулятора M-Type 21 ємністю 2 А.
- Зміна насадок - безінструментальна, користувач зможе легко перейти від операції підрізання кромки газону до підстригання чагарників, формування крони декоративних дерев.
- Леза ножиць та кущоріза – виготовлені з міцної сталі, із заводу заточені.
- Висока продуктивність: на холостому ходу інструмент виконує 1450 об/хв.
- Ширина ножа для трави становить 12 см, довжина насадки-кущоріза – 15 см.
- Дуже маленька маса інструменту сприяє зручності та точності роботи – 900 грам.
- Країна-виробник: Китай.
- Країна бренду: Німеччина.
- Гарантія – 12 місяців.
Комплектація:
- Акумулятор літій-іонний M-Type 21 В 2А/год - 1шт.
- Дві насадки;
- Швидкозарядний пристрій Fast Charge;
- Колор пак.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 150 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 21 В |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 2 690 ₴
