

Всесезонна мультифункційна машина KS 7HP-MFM 80E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
- Всесезонна мультифункційна машина, яка забезпечує ефективну роботу в будь-яку пору року.
- Швидка заміна насадок без інструментів дозволяє економити час та зусилля.
- Потужний двигун 5,5 к.с. відповідає європейським стандартам якості та екології.
- Редуктор прямого приводу забезпечує високу продуктивність та оптимальну швидкість для різних завдань.
- Широкі колеса забезпечують відмінну прохідність на будь-яких поверхнях, включаючи сніг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна робоча ширина | 800 мм |
| Тип приводу підмітальної машини | Прямий |
| Вага | 78 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Система запуску | Електростартер |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм двигуна, см3 | 196 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 630 мм |
- Ціна: 68 200 ₴
