




Акумуляторний багатофункційний тример KS MFT-20V (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
- Регульована поворотна рукоятка — дозволяє адаптувати інструмент під індивідуальні потреби без додаткових інструментів, а гумове покриття забезпечує надійне тримання.
- Вбудована коробка для зберігання змінних ножів — забезпечує швидку та зручну заміну ножів.
- Кліпса-затискач для телескопічної штанги — дає можливість легко змінювати довжину штанги та перемикати режими роботи (косіння або підрізання).
- Регульований корпус двигуна — дозволяє змінювати його положення для роботи під перешкодами та налаштовувати кут нахилу.
- Змінні робочі блоки — дозволяють виконувати різні завдання, такі як косіння, підрізання кромок, підмітання та очищення швів.
- Опорне колесо — для покращеного контролю під час підрізання кромок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Комбісистеми |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 2400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Довжина | 976 мм |
| Ширина | 222 мм |
- Ціна: 4 299 ₴





