




Акумуляторний тример KS CST-20V (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
- Телескопічна штанга з кліпсою-затискачем - дозволяє швидко та без інструментів регулювати довжину тримера відповідно до зросту користувача, забезпечує зручність та адаптивність під будь-які умови роботи.
- Регульована поворотна рукоятка - забезпечує комфортне та надійне тримання, можна налаштувати її кут і положення для зменшення навантаження на руки та кращого контролю.
- Регульований корпус двигуна - можна змінювати кут нахилу двигуна для роботи в важкодоступних місцях, також є можливість змінювати кут нахилу штанги.
- Автоматична подача ріжучої лески - головка самостійно подовжує леску в процесі роботи, це усуває потребу вручну регулювати довжину чи зупинятись — зручно, швидко та без зайвих зусиль.
- Два направляючі колеса для підрізання кромок - забезпечують рівномірне ведення тримера вздовж країв газону, покращують точність і стабільність при формуванні акуратних ліній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 2 700 ₴





