




Газонокосарка акумуляторна Könner & Söhnen KS 43LM-40V (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
- Потужний безщітковий двигун з обертами 3300 об/хв для ефективного скошування.
- Функція 2-в-1: збір трави та мульчування для підживлення газону.
- Регулювання висоти скошування в діапазоні 25-75 мм для індивідуальних потреб.
- Комбінований контейнер на 50 л з індикатором заповнення для зручності використання.
- Інтелектуальне регулювання обертів двигуна для оптимізації витрати енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | AA |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 804 мм |
| Ширина | 484 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 15.5 кг |
- Ціна: 9 200 ₴





