




Газонокосарка акумуляторна Könner & Söhnen KS 33LM-20V (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
- Газонокосарка має продуману ергономіку та високу якість кожної деталей, можливість керування однією рукою. Ручка з м’якого поролону не лише приємна на дотик, але й дозволяє міцно тримати газонокосарку
- Оснащена безщітковим двигуном, який гарантує високу продуктивність, довгий термін служби, низький рівень вібрації порівняно зі звичайними двигунами.
- Перетворює скошену траву на натуральне добриво за допомогою функції мульчування.
Зручний важіль регулювання рівня скосу має 5 позицій, діапазон висоти зрізу від 25 до 75 мм, що дозволяє налаштовувати газонокосарку під індивідуальні потреби та досягати оптимальної висоти газону. - Комбінований травозбірник виготовлений з пластику та щільної тканини, він не тільки збирає до 30 літрів скошеної трави, але й забезпечує відмінну вентиляцію без зайвих обтяжень.
- Єдина акумуляторна система дозволяє використовувати одну батарею для всієї лінійки акумуляторної садової техніки Könner & Söhnen без додаткових адаптерів чи перехідників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 7 500 ₴





