БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА










Газонокосарка електрична Konner&Sohnen KS 42LM з мульчуванням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Ключові переваги
l>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3250 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 365 мм |
| Вага | 12.6 кг |
- Ціна: 7 900 ₴





