БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА










Газонокосарка електрична Konner&Sohnen KS 38LM-BL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
<ul>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 335 мм |
| Вага | 16.5 кг |
- Ціна: 7 700 ₴





