БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА










Газонокосарка електрична Konner&Sohnen KS 32LM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові переваги
- Газонокосарка має продуману ергономіку та високу якість кожної деталей, можливість керування однією рукою, кріплення для зручної фіксації кабелю.
- Індикатор заповнення травозбірника на газонокосарці дозволяє контролювати рівень наповнення, запобігаючи перевантаженню та забезпечуючи своєчасне очищення.
- Осьове регулювання скосу має 3 позиції, діапазон висоти зрізу від 25 мм до 65 мм, що надає можливість налаштовувати газонокосарку під індивідуальні потреби та дозволяє досягати оптимальної висоти газону.
- Травозбірник косарки KS 32LM виготовлений з легкого та міцного пластику, не схильного до деформації. Він не тріскається і не вигоряє на сонці, його зручно спустошувати та мити водою.
- Компактні розміри дозволяють маневрувати навіть у найвужчих місцях саду, обходячи дерева, клумби та інші перешкоди. Невелика вага косарки спрощує догляд за газоном і для молодих, і для людей похилого віку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 25 л |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 3 800 ₴





