
Акумуляторний тример Al-KO GT 1825 BO Flex (113924) (без АКБ та ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис:
Акумуляторний триммер Al-KO Bo Flex GT 1825 є легким і зручним в роботі садовим інструментом, призначеним для догляду за газоном на прибудинковій території, в саду або на дачі, в тому числі і ділянках зі складним рельєфом. В основі машини лежить компактний та потужний електричний двигун. Безщіткова конструкція двигуна вказує на його підвищений робочий ресурс і тривалий термін служби, протягом якого силова установка не потребує додаткового обслуговування. Живлення двигун отримує від сучасного літій-іонного АКБ (у комплект не входить). Батарея має невеликі розміри та вагу, заряджається всього за кілька годин та характеризується відсутністю ефекту саморозряду. Рівень заряду акумулятора зручно контролювати за світлодіодним індикатором, розташованим на ергономічній ручці агрегату. Як ріжучий інструмент обрана напівавтоматична головка з ліскою. Спеціальна скоба та спеціальний ролик дають можливість безпечно та якісно підрівнювати краї газонів, обробляти рослинність уздовж парканів та бордюрів.
До додаткових плюсів тримера Al-KO Bo Flex GT 1825 відносять регульований кут нахилу ріжучої частини машини та ручки, низький рівень шуму та вібрації працюючої техніки, її ремонтопридатність.
Комплектація:
Акумуляторний тример Al-KO Bo Flex GT 1825 (113924).
Без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Максимальна ширина скошування | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
- Ціна: 3 375 ₴
