


Газонокосилка бензиновая Оlео-Маc MAX 53TBX ALLROAD ALUMINIUM
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Газонокосарка Oleo-Mac MAX 53 TBX ALLROAD ALUMINIUM - бензинова самохідна професійна модель, призначена для великих площ - 2000-2400 кв. м. Вона може виконувати збір зрізаної трави в травозбірник або просто викидання на землю. Також газонокосарка має функцію мульчування, чим підвищує час роботи без зупинки, за рахунок того що в травозбірник поміщається більше подрібненої трави ніж звичайної. Литий алюмінієвий корпус гарантує міцність, надійність конструкції, стійкість до іржі. Інноваційний дизайн, висока продуктивність і комфорт поєднуються з високим рівнем безпеки, здатністю до щоденних навантажень. Бензинова газонокосарка призначена для вимогливих приватних користувачів і професіоналів по догляду за газоном.
Комплектація:
Газонокосарка.
Травозбірник.
Мульчують заглушка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 2000 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 510 мм |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Объем травосборника | 70 л |
| Тип привода колес | Полный |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Алюминий |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | B&S 675EXi |
| Объем двигателя | 163 куб. см |
| Мощность двигателя | 1.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40.9 кг |
- Цена: 46 999 ₴
